Szkolenia

Szkolenia dla fizjoterapeutów

Przykładamy dużą uwagę do ciągłego podnoszenia jakości naszych szkoleń. Starannie opracowywane materiały w formie prezentacji i pomocy dydaktycznych w formie skryptów szkoleniowych pomagają uczestnikom naszych kursów w usystematyzowaniu i utrwalaniu zdobytej wiedzy. Nasze szkolenia mają otwierać umysły uczestników, kwestionując wiele przyjętych prawideł, umożliwiają rozwój terapeuty wykraczający poza przyjęte schematy.

O skuteczności technik, w których szkoleniu się specjalizujemy możesz się przekonać zarówno na samych szkoleniach, jak i organizowanych dla absolwentów naszych szkoleń warsztatach. U nas zdobywasz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci się rozwijać. Nie tylko w pracy zawodowej.

Rozwijaj się, wyjdź poza przyjęte schematy. Dołącz do praktyków Pinopresury już teraz!

Pinopresura Układowa - Łańcuchy wisceralne

2950,00 zł

ARCHITEKTURA CZŁOWIEKA – WARSZTATY WPROWADZAJĄCE

350,00 zł

PINOPRESURA TCM - pomost pomiędzy Fizjoterapią a Medycyną Chińską

2400,00 zł

Zdrowie nerek - w służbie długowieczności

159-249 zł

Prowadzący

Instruktor FDM federacji IFDMO – manualnej terapii powięziowej wywodzącej się z USA, stworzonej przez lek. S.Thypaldosa.

Instruktor Pinopresury – systemu terapeutycznego czerpiącego z doświadczeń Pinoterapii (terapii odruchowej stworzonej przez lek. Radosława Składowskiego), terapii powięziowych, wisceralnych i kinesjologii, uzupełniana na bieżąco o wiedzę zdobytą w różnych rejonach świata.

Jako nauczyciel akademicki Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. S.Bołoczko przez kilka lat przeszkolił setki studentów wydziału fizjoterapii – z zakresu biomechaniki, patobiomechaniki, masażu leczniczego, fizjoterapii klinicznej w ortopedii i traumatologii.

Fizjoterapeuta kadry Polski Tenisa Stołowego mężczyzn 2012-2016r.