Zdobądź certyfikat continuum

przez cykl Szkoleń

Szkolenie z Pinopresury

2700,00 

Pinopresura Układowa – Łańcuchy wisceralne

2950,00 zł

ARCHITEKTURA CZŁOWIEKA – WARSZTATY WPROWADZAJĄCE

350,00 zł

Poszerz swoje możliwości zawodowe,
ucząc się razem z Michałem Szymańskim
PINOPRESURY TCM

Wprowadzi fizjoterapeutów zarówno w podstawowe zagadnienia z zakresu medycyny chińskiej, jej filozofię, narzędzia diagnostyczne oraz techniki terapeutyczne, jak również odsłoni specyficzne punkty akupunkturowe z ich strefą odziaływań na organizm ludzki i jego systemy, które w znaczny sposób wspomogą likwidowanie dolegliwości bólowych wśród pacjentów, jeśli tylko zostaną odpowiednio zastosowane.

PINOPRESURA TCM – pomost pomiędzy Fizjoterapią a Medycyną Chińską

2600,00 zł

Continuum Center

Witaj na mojej stronie. Zapoznaj się z ofertą zarówno dla obecnych i przyszłych pacjentów jak i uczestników szkoleń oraz warsztatów dla fizjoterapeutów organizowanych przez mnie. Zajdziecie tu też rozbudowane informacje o mnie – terapeucie oraz trenerze – Michale Szymańskim.

Dla pacjenta

REHABILITACJA

Każdy nasz przyszły pacjent znajdzie tu informacje na temat przygotowania do pierwszej wizyty, kosztu terapii, pozna opinie innych pacjentów, a także przeczyta o filozofii jaką Michał Szymański praktykuje w swoim gabinecie i stosowanych przez niego metod terapii.

Dla Kursanta

SZKOLENIA

Część strony przeznaczona dla kursantów przeszła prawdziwą rewolucję. Znajdą się tu zarówno opisy zakresu szkoleń i warsztatów, jak i wszystkie informacje dotyczące ich organizacji. Jednak przede wszystkim staje się ona jedynym sposobem zakupu udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach.