Instruktorzy - Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness | Trening Personalny, Joga, Joga Twarzy, Zdrowy Kręgosłup, Fit Body Workout

Przejdź do treści

Menu główne:

Instruktorzy

O nas
Michał Szymański

Z
wykształcenia, Dyplomowany Dietetyk, Strateg oraz fachowiec od On-line Marketingu.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, na kierunku Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych.
Ponadto absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) oraz Szkoły Strategii Marki (SSM) organizowanej przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Z pasji Ekspert ds. Żywienia i Odnowy Biologicznej, Trener Personalny, Autor treningu Fit Body Workout oraz Functional Body Workout.
Autor strony: www.higienapokarmowa.pl


Prowadzi grupę na Facebook'u: Dieta i Zdrowy Styl Życia- https://www.facebook.com/groups/1504359509626918/

Michał przez 10 lat trenował piłkę nożną, jednakże przez kontuzję kolana zrezygnował z kariery piłkarskiej. Były zawodnik LKS SKRA OBORY(obecnie KS KONSTANCIN).
Porzucił pracę w korporacji w międzynarodowej agencji reklamowej MEC i wrócił do uprawiania sportu oraz promocji i edukacji dotyczącej zdrowego trybu życia.
W ciągu półtora roku zrzucił 20 kilogramów, a jego zamiłowanie do zdrowia zaowocowało uczestnictwem w licznych szkoleniach z dziedziny odżywiania, dietetyki, analizy badań laboratoryjnych i wielu innych.

Michał odkrył swoją pasję związaną z wpływem odżywiania na aktualny stan zdrowia.
Jego motto brzmi: Twoje zdrowie jest Twoim kapitałem.

Fascynuje się badaniami laboratoryjnymi oraz aspektami zdrowia na skraju genetyki.


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego